پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
 
صفحه اصلی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت|English|ไทย
Title
iran
ارگ بم
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
?????


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش :

گزارش بازدید از دانشگاه تکنولوژی سیام و دیدار با رئیس هیات امنای دانشگاه

با توجه به برگزاری اجلاس سالانه اتحادیه بین المللی دانشگاه ها در بانکوک ، روسا و نمایندگان تعدادی از دانشگاه های کشورمان نیز در این اجلاس شرکت نموده و چند روزی را میهمان اجلاس در بانکوک بودند . روسا و یا نمایندگانی از دانشگاه های تهران ، تربیت مدرس ، تبریز ، همدان ، دانشگاه اهل بیت (ع) ، دانشگاه المصطفی ، دانشگاه آزاد و .... از جمله این میهمانان بودند .

در این میان رئیس دانشگاه اهل بیت آقای دکتر مخزن موسوی و معاون دانشگاه المصطفی آقای دکتر قنبری ، با هماهنگیهای صورت گرفت قبلی در       برنامه های بازدید از برخی موسسات آموزش عالی تایلند ، به همراه رایزن فرهنگی ج.ا.ا در بانکوک حضور یافتند و ضمن آشنائی با این موسسات و دانشگاه ها ،       زمینه های همکاری های مشترک بین دانشگاهی را نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند .

در نخستین برنامه ، به اتفاق هیات دانشگاه اهل بیت به ریاست آقای دکتر مخزن موسوی و معاونت دانشگاه المصطفی ، آقای دکتر قنبری ، از دانشگاه سیام تکنولوژی بازدید به عمل آمد .

ابتدا ، توسط رئیس دانشکده تکنولوژی ، به نمایندگی از رئیس دانشگاه (که مجبور شده بود در جلسه فارغ التحصیلی و اعطای رسمی مدارک با حضور مقامات دولتی و وزیر آموزش حضور داشته باشد و به همین سبب نیز عذر خواهی کرده بود) ،  از هیات بازدید کننده ، استقبال به عمل آمد .

سپس در معیت نماینده رئیس دانشگاه ، در مرکز ایران شناسی و آموزش زبان فارسی دانشگاه که با ابتکار و حمایت رایزنی فرهنگی ایران راه اندازی و تاسیس شده است و فعالیت می نماید ، با آقای دکتر شریف هادی ، رئیس این مرکز ، ملاقات گردید و گزارشی از فعالیت های این مرکز و توضیحاتی در خصوص نقش مهم آن در ایجاد پیوند بین   دانشگاه ها ، در حوزه های علوم انسانی که مورد علاقه طرف های مربوطه می باشد ، ارائه گردید .

در ادامه با رئیس هیات امنای دانشگاه آقای در محل دفتر کار ایشان ملاقات به عمل آمد . وی اعضای هیات را به بازدید از نمایشگاه عکس اختصاصی خود که تاریخچه فعالیتهای علمی و مدیریتی وی در عرصه های دانشگاهی و پژوهشی و صنعتی بوده است ، دعوت نمود . وی از جانب پادشاه فقید تایلند به عنوان پدر آی تی تایلند ملقب گردیده و شناخته می شود .

سپس از دانشکده تکنولوژی و کارگاه و آزمایشگاه این دانشکده بازدید به عمل آمد و جزئیات فعالیت های پژوهشی که کاملا در ارتباط نزدیک با بخش صنعت و بازار محصولات تکنولوژیک قرار دارد و فعالیت می نماید به اعضای هیات ایرانی بازدید کننده گزارش داده شد .

سپس کتابخانه مرکزی دانشگاه مورد بازدید هیات قرار گرفت و توضیحات مورد نیاز به بازدید کنندگان ارائه گردید.

در ادامه ، بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه همکاری ها و فعالیت های دانشگاهی مشترک بین دانشگاه اهل بیت ایران و دانشکده اسلام شناسی این دانشگاه که طی 2 تا 3 ماه آینده شروع به فعالیت خواهد نمود ، صورت گرفت و مقرر شد پس از تهیه و ارائه گزارش دقیق از برآورد نیازهای بودجه ای و تجهیزاتی و منابع درسی و اساتید مورد نیاز دانشکده در شرف تاسیس و راه اندازی ، توسط آقای دکتر شریف هادی ، پیش نویس یک یادداشت تفاهم ، تهیه و پس از بررسی های کارشناسی ، به امضای طرفین برسد .در پایان هدایائی توسط نماینده رئیس دانشگاه به میهمانان به رسم یادبود اهدا شد و از میهمانان به صرف نهار ، پذیرائی به عمل آمد .


١١:٠٠ - چهارشنبه ٣ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٦٦٥٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٤١جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
دفتر مقام معظم رهبری

بنر نام سال ها

اینستاگرام

منابع اموزش زبان فارسی

تلگرام دفتر

وب سایت آقا

کتابخانه سازمان

facebook

مجله پیام اسلام شماره جدید

iqna

مجله ايرانيان

وزارت امور خارجه

سايت رياست جمهوري

مجمع جهانی اهل بیت

حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارات

بنیاد سعدی

فرهنگستان هنر

سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري

خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران

خود آموز فارسي

فرهنگسرا

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان

سامادهی ترجمه و نشر معارف اسلامی

اداره بیمه
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 277956
Visitorsofday : 81
Visitorsofpage : 1323089
Onlinevisitors : 9
PageLoad : 1.5938

خانه|صفحه اصلی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت